Rreth nesh

skjt1

Scojet është një dizajn produkt, machining saktësi dhe prodhim ndërkombëtare kompani duke sjellë zgjidhje të prodhimit vendas dhe global për sipërmarrësit me prodhuesit të mëdha OEM. 

Scojet, Inc. hapi dyert e saj në vitin 2001 si një biznes të projektimit të produktit, në vitin 2004 kemi filluar operacionet tona ndërkombëtare ndihmuese, 2008 kemi blerë makinën tonë të parë CNC dhe filloi operacionet tona të SHBA përpunimit, 2011 ne kemi qenë të filluar operacionet tona të përpunimit të hapësirës ajrore në SHBA dhe mori AS9100 / vërtetimin tona ISO9001, 2015 hapëm Ningbo Scojet Export Import Company në Ninghai Kinë për të ndihmuar furnizuesit me përmirësimin e cilësisë, mbështetje inxhinieri dhe të furnizimit zinxhir tonë të shpejtë dhe më efikase. 

Ne kemi qenë të ndihmuar kompanitë me sjelljen e produkteve të tyre në treg për më shumë se 16 vjet. mesataret Scojet mbi 60 projekte në vit nga koncepti të prodhimit në fusha të tilla si hapësirës ajrore, automotive, lëndinë dhe kopsht, produkteve të konsumit dhe industritë mjekësore. 

Scojet është shumë teknike, biznesi agresive rritja me një histori të projektimit dhe prodhimit të projekteve të suksesshme nën rripa tona. 

Our US machining operations are AS9100 and ISO9001 certified and trading company is SGS certified. Our main operations are turning and milling components for jet engines including disks, spools, shafts and casings. 

skjt2

Kompania jonë Kina bazë tregtare dhe partnerët të na lejojë të sjellë prodhimit global të kompanive që kërkojnë për të konkurruar në tregun ndërkombëtar ne ekzistojnë në tani. Shumë nga partnerët tanë janë të certifikuar ISO9001 dhe të gjithë ata kanë kaluar procesin tonë të kualifikimit. 

Specialties

Pjesë rrotulluese CNC dhe mulliri i lidhjeve ekzotike të tilla si Rene, Inconel, Waspaloy & Titanium, zvicerane Machining, Product Design, plastike / gome i derdhur, Metal Casting: rërë, Die dhe Investimeve, Kontrollit mekanike kabllot, Drita Systems përfshirë halopgjen dhe LED, vulosje dhe Fabrication metalike. 

Ne furnizimin me lloje të ndryshme të produkteve me cilësi të lartë dhe çmim të favorshëm. Ne jemi të kënaqur për të marrë kërkesën tuaj dhe ne do t'ju përgjigjen sa më shpejt të jetë e mundur. Ne i përmbahemi parimit të "Cilësia e parë, shërbimi i parë, përmirësimi i vazhdueshëm dhe risi për të plotësuar konsumatorët" Për menaxhimin dhe "Zero defekt, zero ankesa" si objektiv të cilësisë.


WhatsApp Online Chat !